Rozpoczęłam wędrówkę ścieżką jogi w 1998 roku. Wędrując trafiłam do Jurka i Ałły Jaguckich, Gabrieli Gubiliaro, Adriana Szyszki, Dariusza Witkowskiego - niezwykłych osobowości i wspaniałych nauczycieli. Jestem im wszystkim głęboko wdzięczna.
 
Od 2006 roku dzielę się owocami mojej praktyki, ucząc jogi. W Szczecinie i Policach, w kameralnych grupach prowadzę zajęcia dla początkujących, zaawansowanych w praktyce, seniorów i kobiet w ciąży oraz dzieci. Każdego lata zapraszam wszystkich chętnych, na wyjazdowe warsztaty jogi do niezwykłych miejsc - także rodziców z małymi dziećmi. W ciągu roku, o ile aura pozwoli, spotykam się z chcącymi ćwiczyć na świeżym powietrzu, podczas weekendów w plenerze.
 

Od 2015 roku rozpoczęłam spotkania z kobietami w kręgu GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ.

 
Wspieram joginów MASAŻEM TAJSKIM czyli "jogą dla leniwych". Wykonuję masaże również w domu klienta.
 
Współprowadzę kolejne edycje warsztatów dla kobiet KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE - KOBIECE KRĘGI.
 
 
Fascynuje mnie świat ze swoją złożonością :) Jestem kobietą w drodze ku swojemu szczęściu. Sprzyja mi natura i ludzie, których spotykam w tej wędrówce. W swoich działaniach towarzyszę ludziom w ich drodze do siebie.
 
Żyję blisko natury i zgodnie z jej rytmem. Stąd czerpię inspirację i energię do twórczych działań. Rozwijam  swoje zainteresowania rękodziełem, ceramiką, mandalą i arteterapią. Pogłębiam wiedzę na temat świadomego macierzyństwa, masażu i terapii naturalnej. Ciągnie mnie do korzeni mojego drzewa genealogicznego. Jestem mamą dwójki chłopców. 
 
Poruszają mnie drzewa, podziwiam mosty, marzę o koparce i kocham osiołki.
 

Joanna Kmita

tel: 662 13 13 93
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.