WAKACYJNE WARSZTATY W ŁAWINIE

 

dla dzieci i rodziców

9-15 lipca 2018

 

 

 

Zapraszamy na warsztaty jogi dla dorosłych (również dla osób początkujących), jak też do spędzenia dobrego czasu z dziećmi :)

Dwie sesje asan dziennie poprowadzi Yoanka. Kameralna grupa pozwoli pobyć samemu ze sobą, zajrzeć wgłąb siebie, spojrzeć innymi oczami dookoła nas/., przy indywidualnym podejściu do potrzeb każdego uczestnika. 

Dzieci w tym czasie pod profesjonalną opieką Magdy i Marii będą bawiły się i tworzyły z piasku, w trawie, na wodzie i w powietrzu ;). No i oczywiście farbami, kredami i innymi kolorami :) Zajęcia dostosujemy do wieku i potrzeb dzieci.

Znajdzie się też czas na wspólne tworzenie, odkrywanie natury, wspólny wieczór filmowy, wieczorne ognisko, wycieczkę nad jezioro, i ... każdy znajdzie coś dla siebie :)

 

Jest to propozycja przede wszystkim dla rodziców, którzy chcą kreatywnie spędzić czas z dziećmi, ale także znaleźć czas dla siebie. 

 

Zdrowe posiłki kuchni wegetariańskiej przygotuje doświadczony kucharz, właściciel restauracji Vege Club Amar w Szczecinie – Marek Kodzis – artysta, który czaruje smakiem i zaskakuje różnorodnością używanych składników.

 

KOSZT:

1350 zł/osoba dorosła

850 zł/dzieci od 2-12 lat

550 zł/dzieci od 0-2 lat (śpiące z rodzicami lub we własnym łóżeczku turystycznym z własną pościelą)

W cenę wliczony jest nocleg, wyżywienie wegetariańskie (3 posiłki dziennie), zajęcia, oraz materiały.

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenie oraz wpłata zaliczki w wysokości 40% gwarantuje rezerwację miejsca.

Zaliczka bezzwrotna (zwrotna w przypadku znalezienia innej osoby na miejsce).

 

Zapisy i informacje: Magdalena Kucharska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 664 177 212, 

Dane do przelewu:

Magdalena Kucharska
ul. Orzeszkowej 21/5
71-564 Szczecin

nr konta: 88 1140 2004 0000 3602 7554 9780

 

PROWADZĄCY:

Joanna Kmita - joga, http://www.yojoga.pl/

Magdalena Kucharska - zajęcia i opieka dla dzieci, http://www.pracownia-mozaika.pl/

Maria Kucharska - zajęcia i opieka dla dzieci

Marek Kodzis - gotowanie, Vege Club Amar

 


MIEJSCE WARSZTATÓWŁawin 3, 80 km od Szczecina - zobacz na mapie,

74-305 Karsko

Okolice: W czasie wolnym zachęcamy do odwiedzenia Barlinka (ok. 16 km), urokliwego miasteczka nad pięknym jeziorem Barlineckim. Barlinek to europejska stolica Nordic Walking, władze miasta postarały się o wytyczenie kilkunastu szlaków, o różnym stopniu trudności. Nad jeziorem jest plaża i baza żeglarsko-surfingowa. Polecamy również przepiękny Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Trochę dalsza wycieczka - ok. 30 km - ale pełna wrażeń i niespotykanych na co dzień drzew :) Ponadto, z Ławina można bez problemu dotrzeć do jeziora Karskiego, Okno, jeziora w Parzeńsku i jeziora Cichego. Szczególnie miło zaś goście nasi spędzają czas w ogrodzie na kocach i leżakach, hamaku pod drzewami lub przy ognisku. Teren wokół domu niemal każdego ranka odwiedzają sarny i jelenie, jest więc szansa na fantastyczne zdjęcie!

Zobacz miejsce i okolice na stronie www.lawin3.pl

Zobacz zdjęcia z poprzednich warsztatów w galerii.

 

ZAPRASZAMY!


 

 


 

WAKACJE Z JOGĄ NA MAZURACH

JOGA W WESOŁOWIE

28 lipca - 4 sierpnia 2018

 

 

 

Nasze drogie Joginki !!! Nasi drodzy Jogini !!!

 

 

Kolejny rok mam przyjemność zaproponować Wam wspólne doświadczanie siebie poprzez praktykę przepływu energetycznego w asanach i dźwięku (własnym i natury). W najbardziej sprzyjających warunkach jakie znamy, stworzonych przez Ewę i Stasia w pięknych okolicznościach przyrody.

 

Pozdrawiamy. Joanna Kmita i Joanna Wilamowska 

 

 

Już po raz kolejny zapraszamy na kameralny warsztat jogi przeznaczony dla osób początkujących i praktykujących. Proponujemy dwie sesje asan dziennie z porannym spacerem z oddechem (3h +1,5 h) oraz poranną  medytację. Ponadto wieczorne spotkania przy wspólnej rozmowie, filmie oraz wieczór przy ognisku. Jak co roku szykujemy niespodziankę w postaci propozycji wspólnego doświadczania ........ :) będzie się działo.

 

 

Wesołowo położone jest tuż przy kanale Mazurskim oraz jeziorze Oświn z rezerwatem ptactwa. W pobliżu jezioro Mamry oraz miasteczko Węgorzewo – około 12 km, jezioro Rydzówka – około 5 km, można tam dotrzeć rowerami, które są do dyspozycji na miejscu.

 

Będziemy mieszkać w pensjonacie, który powstał w budynku szkoły z 1918 roku, a fundamenty pochodzą z początku XVIII w. W tak ugruntowanym miejscu praktyka jogi ma wyjątkowy charakter. Budynek jest świeżo po remoncie, ale zachowany został dawny klimat. Praktyka jogi w przestrzennej sali z drewnianą podłogą. W pobliżu domu jest staw z pomostem i sad owocowy. Pokoje 2, 3 i 4-osobowe.

 

 

Wegetariańskie posiłki (obiad i kolacja) ze świeżych warzyw z własnego ogrodu, poranną gotowaną kawę przygotuje dla nas Ewa Goliszewska znajdująca inspirację w kuchni indyjskiej i kuchni pięciu przemian. Domowy chleb na liściach chrzanu i prawdziwą pizzę z kaflowego pieca opalanego drewnem wyczaruje dla nas Stanisław Kaźmierczak, czuwający nad wszystkim gospodarz domu.

 

 

OPŁATA: 1650 zł

Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, warsztaty jogi, kąpiel w stawie (dla chętnych), kąpiel w mazurskich jeziorach (dojazd własny), i jeszcze trochę wspólnych atrakcji.

 

 

ZAPISY:

Joanna Kmita, tel. 662 131 393, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joanna Wilamowska, tel. 660 857 498, 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WPŁATA ZALICZKI w wysokości 650 zł gwarantuje rezerwację miejsca. Zaliczka bezzwrotna.


Wpłaty można dokonać bezpośrednio na zajęciach lub na konto:

Joanna Kmita, Węgornik 1/2, 72-004 Tanowo
mBank 63 1140 2004 0000 3102 7408 1604 

z dopiskiem Joga w Wesołowie

Więcej na stronie www.yojoga.pl

A w 
galerii trochę klimatu Wesołowskich spotkań... ;)

Zapraszamy!

 


DOJAZD:

Sprawdź na mapie, gdzie leży Wesołowo (Wesołowo, Węgorzewski, Warmińsko-Mazurskie)

Sprawdź dojazd PKP (ze Szczecina lub Warszawy najlepiej do Gizycka, dalej PKS-em)

Dojazd z Węgorzewa:

droga nr 1 - na północ w stronę granicy w Rudziszkach, przez Maćki, Klimki i Perły - w Perłach skręcamy w lewo do Biedaszek. W Biedaszkach przy kapliczce skręcamy w prawo. Jadąc ok. 1 km. po lewej stronie drogi stoi ''stara szkoła'' - to tu!

lub droga nr 2 - drogą nr 650 w kierunku na Kętrzyn. Tuż za wiaduktem kolejowym skręcamy w prawo na Węgielsztyn i dalej cały czas prosto do miejscowości Biedaszki. W Biedaszkach przy kapliczce skręcamy w lewo .Jadąc ok. 1 km. po lewej stronie drogi stoi ''stara szkoła'' - budynek do rozpoznania na zdjęciach w galerii ;))


 

 

Prowadzące zajęcia:

 

 

Joanna Wilamowska

 

 

Jestem dyplomowaną nauczycielką Jogi wg Iyengara (stopień Introductory II). Przez kilka lat prowadziłam zajęcia w Pracowni Jogi Yogamudra w Warszawie. Jako, że podstawową prawdą każdego istnienia jest to, że wszystko się zmienia to również przeminęło. Teraz doświadczam radości odkrywania Szczecina i tu też uczę...
Nadal sprawia mi radość prowadzenie sesji w małych grupach, które pozwalają na nawiązanie bezpośredniego kontaktu. Daje to również możliwość głębszego wniknięcia w praktykę jogi. Praca na macie z asanami, gdzie narzędziem jest ciało, jest dla mnie punktem wyjścia do poznawania siebie.

Joanna Wilamowska
tel. 660 857 498
mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Joanna Kmita

 

 

Rozpoczęłam wędrówkę ścieżką jogi w 1998 roku. Wędrując trafiłam do Jurka i Ałły Jaguckich, Gabrieli Gubiliaro, Adriana Szyszki, Dariusza Witkowskiego - niezwykłych osobowości i wspaniałych nauczycieli. Jestem im wszystkim głęboko wdzięczna.

 Od 2006 roku dzielę się owocami mojej praktyki, ucząc jogi. W Szczecinie i Policach, w kameralnych grupach prowadzę zajęcia dla początkujących, zaawansowanych w praktyce, seniorów i kobiet w ciąży oraz dzieci. Każdego lata zapraszam wszystkich chętnych, na wyjazdowe warsztaty jogi do niezwykłych miejsc - także rodziców z małymi dziećmi. W ciągu roku, o ile aura pozwoli, spotykam się z chcącymi ćwiczyć na świeżym powietrzu, podczas weekendów w plenerze. Wspieram joginów MASAŻEM TAJSKIM czyli "jogą dla leniwych".

Prowadzę spotkania z kobietami w kręgu GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ. Współprowadzę warsztaty dla kobiet KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE - KOBIECE KRĘGI.

 Fascynuje mnie świat ze swoją złożonością :) Jestem kobietą w drodze ku swojemu szczęściu. Sprzyja mi natura i ludzie, których spotykam w tej wędrówce. W swoich działaniach towarzyszę ludziom w ich drodze do siebie.

Joanna Kmita

tel: 662 13 13 93

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

 

 

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKICH KOBIET 

 

 

Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet

 

 

 

Aktualnie czekam na zebranie się grupy !!!

 

 

Jesteś zainteresowana ? Daj znać !

 

Słuchajcie swojego serca i ciała !!!

 


Zapraszam na cykl sobotnich spotkań w Kręgu z Kobietami.

Praktyka nastawiona będzie na ugruntowanie wewnętrznego czucia centrum ciała i odnalezienie swoją kobiecej mocy.


Pogłębisz rozumienie siebie.

W pótoragodziny będziemy korzystać z aromaterapii, medytować, ćwiczyć gimnastykę słowiańską, wizualizować, relaksować się z dźwiękiem.


Praktykujemy w sukienkach lub spódnicach 3/4 najlepiej białych lub kremowych, bez biustonoszy i na boso.

 

Będziemy praktykować w gronie kobiet, 27 ćwiczeń wprowadzających ciało oddech świadomość 

w subtelne taneczne głębokie wibracje poruszające energetycznie, fizycznie, psychologicznie.

 

 Każde ćwiczenie ma swój symbol graficzny i znaczenie wpływające na nasze ciało i życie.

Uczestniczyć w warsztatach mogą kobiety i dziewczyny w każdym wieku, z różną kondycją.

Miejsce:  ???

  

Prowadząca:

Joanna Kmita instruktorka Gimnastyki Słowiańskich Kobiet oraz jogi.

mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 662 131 393  

www.yojoga.pl

 


 

 

 

 

ZACZYNAMY ???

 

KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE – KOBIECE KRĘGI V

 

Zapraszamy na piąty cykl niedzielnych spotkań zbliżających do siebie oraz do poczucia siły bycia w kręgu kobiet.

Odkrywanie tego co Tobie bliskie, co Ciebie cieszy, co jest Tobie potrzebne, co jest dla Ciebie Ważne, co Ciebie rozwija...

Krąg kobiet widziany jako zataczające się koła życia: wieku, mądrości, kreatywności, kobiecości, macierzyństwa, doświadczeń, miłości, smaku, ciała, ducha.

Wszystko to w formie warsztatowych spotkań. Tego co zrobisz sama w domu, czym podzielisz się z kręgiem. A  krąg z Tobą.

Zakładamy osiem spotkań. Zarezerwuj sobie 3,5 godziny na każde spotkanie (3 godz. procesu plus przerwa). Pełen cykl daje możliwość przebycia całego procesu od pierwszego do ostatniego spotkania. Poszczególne dni warsztatów będą ze sobą powiązane i kontynuujące się. Wskazany jest udział w całym warsztacie.

Poniżej tematy, którymi możemy i chcemy się zająć. Wybór nastąpi wedle potrzeb grupy na pierwszym spotkaniu. Kolejność nie jest oczywista.

 

 1. Piórem zapisane.
 2. Oczy wrota duszy.
 3. Fototerapia.
 4. Mocne mięśnie Kegla.
 5. Skrzynka inspiracji.
 6. Olejkowe życie erotyczne.
 7. Energia pieniądza.
 8. Płyń - bądź jak woda.
 9. Sukienka moich marzeń.
 10. Perfumeria - zapach dla Ciebie.
 11. W obcym języku...
 12. Druty - zmysłowe poruszenie.
 13. Mapa Twoich Marzeń.
 14. Stopy moje kochane.

 

Terminy spotkań planowane:

Niedziela w godzinach od 11:00 do 14:30

 

????

 

I            Grupa do 10 osób. Rozpoczniemy przy zgłoszeniu min. 7 chętnych.

 

Opłata:

wpłata na konto nie później niż tydzień przed rozpoczęciem pierwszego spotkania :

 zł dla nowych uczestniczek

 zł dla kontynuujących uczestniczek

Wpłata na konto:

Joanna Kmita, Węgornik 1/2

mBank  63 1140 2004 0000 3102 7408 1604

Zapisy i kontakt:

Joanna Kmita 662131393

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce warsztatu:

OK Saniga

ul. Chopina 22

Szczecin Niebuszewo

Obowiązuje obuwie zastępcze (kapcie lub skarpety).
Krąg tworzymy na podłodze siedząc na poduchach.
Przyda się szal lub pled. Na miejscu można zrobić kawę, herbatę.

 

Prowadzące:

 

Joanna Belina Brzozowska

 

Jestem matką, partnerką, psychologiem. Tańczę i projektuję recyclingowe ubrania.

Aktualnie odkrywam siebie na nowo: chwytając obrazy starym aparatem, tworząc collage z kolorowych gazet, przypominając sobie - siebie w rozmowach przy kawie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi.


Po to właśnie są spotkania  w kręgu, żeby odkryć  siebie w twórczych "zadaniach" które proponujemy. Już nie mogę się doczekać.

Joanna Kmita

 

Fascynuje mnie świat ze swoją złożonością :) Jestem kobietą w drodze ku swojemu szczęściu. A właściwie w drodze przed siebie…  Sprzyja mi natura i ludzie, których spotykam w tej wędrówce. W swoich działaniach towarzyszę ludziom w ich drodze do siebie.

Żyję blisko natury i zgodnie z jej rytmem. Stąd czerpię inspirację i energię do twórczych działań. Rozwijam  swoje zainteresowania rękodziełem, ceramiką, mandalą i arteterapią. Pogłębiam wiedzę na temat świadomego macierzyństwa, masażu i terapii naturalnej. Ciągnie mnie do korzeni mojego drzewa genealogicznego. Jestem mamą dwóch synów.

Współprowadzę kolejne edycje warsztatów dla kobiet KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE - KOBIECE KRĘGI. Prowadzę kameralne grupy jogi dla dorosłych i dzieci. Latem zapraszam na wyjazdowe warsztaty jogi do niezwykłych miejsc – także rodziców z małymi dziećmi. Wspieram joginów masażem tajskim czyli „jogą dla leniwych”. Prowadzę warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet.

www.yojoga.pl